Silivride Arsa ve Konut Fiyatları Artıyor

Anasayfa / Yazılar / Silivride Arsa ve Konut Fiyatları Artıyor

Silivri arsa fiyatları gün geçtikçe artmaktadır.

Bunun en büyük nedenlerinden biri de Silivri'nin yatırım bölgesi olarak tercih edilmesi, Sanayi ve Konut projelerinin artışı ve İstanbul'un giriş ve çıkış kapısı olması.
Konum itibarıyla son zamanlarda bir hayli tercih edilmeye başlanan Silivri, yatırımcıların İstanbul'da en gözde mekanı olarak dikkat çekmekte.

Altın Toprak Arsa Ofisi olarak bizlerde sizin için Silivri'nin en iyi ve en çok tercih edilen bölgelerini profesyonel ekibimiz ile araştırarak müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü biliyoruz ki, siz mutlu olunca bizler de mutlu olacağız.

Silivri arsa fiyatlarının artmasında bazı faktörler de önemli rol oynamaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi'nin Selimpaşa'daki 160 yıllık binaya kurulacak olmasıyla bina etrafında bulunan evlerin fiyatı da iki katına çıktı. Üniversite İstanbul merkezine uzak olacağı için kiralık dairelerde de artış olacağı tahmin edilmektedir.

arsa satışlarının dışında üniversitenin Selimpaşa’da kurulacak olması daire fiyatlarına ve kiralamalara da yansıdı. Fiyatlarda ciddi anlamda artış yaşandığı belirtiliyor.

Projenin bölge için çok önemli olduğuna dikkat çekilirken, Silivri'ye 1-2 sene içerisinde gelmesi planlanan metronun da bölgenin potansiyelini artırılacağı düşünülüyor.

İşte tüm bu yukarıda saydığımız faktörlerden dolayı Silivri'de ki Arsa fiyatları ciddi oranda artış göstermektedir.


ALTIN TOPRAK ARSA OFİSİ

Sizde İstanbul Tapulu Bir Toprağınız Olsun İstiyorsanız, Hemen Arayın! (0212) 667 0 707

Copyright © 2017. Altın Toprak Arsa Ofisi Her Hakkı Saklıdır. - Tasarım & Kodlama By Gökhan ÇİÇEK
Top